U posljednjoj utakmici 10. kola Hrvatski Telekom Prve lige Hajduk će ugostiti Lokomotivu. 'Bili' su povezali dva poraza, u evidentnoj su krizi, a 'lokosi' su u seriji od dvije pobjede

HAJDUK: Stipica - Tudor, Nižić, López, Memolla - Savvas, Radošević, Bašić - Hamza - Erceg, Said

LOKOMOTIVA: Šemper, Karačić, Kolinger, Majstorović, Musa - Šunjić, Burić - Majer - Barić, Krstanović, Ivanušec

• 90’

Sudac Batinić odsvirao je kraj utakmice, no zagužvalo se na sredini terena. Nogometaši Hajduka i Lokomotive imaju si nešto za reći, samo da se verbalni obračun ne pretvori u fizički. Said je napao Radonjića, no sve se vrlo brzo smirilo...

• 90’

GOOOOOOL! Kakva utakmica! Luka Capan zabija za izjednačenje! Lokomotiva na Poljudu ima 2:2!

• 90’

GOOOOL!!!!!!! Hugo Almeida je čovjek odluke! Said je izveo korner, Almeida je bio najviši u skoku i zabija za vodstvo Hajduka 2:1

• 90’

Hamza je sada sve napravio sam, oduzeo loptu, riješio se pratnje i pucao s vrha šesnaesterca. Ali, Šemper brani

• 83’

Nova iznenadna prilika za Lokomotivu. Pogriješio je Radošević, izgubio loptu na centru, no 'lokosi' se spetljali i upropastili izglednu priliku za novi gol

• 81’

Majstorija Almeide! Primio je loptu na prsa, leđima okrenut golu Lokomotive, okrenuo se i pucao iz prve. Vidi se da je majstor... No, majstor je i Šemper, lagano je obranio Portugalčev pokušaj

• 78’

Nova prilika za Hajduk, pokušao je Erceg, ali Šemper ponovno sjajno reagira i brani taj pokušaj napadača 'bilih'

• 77’

Radošević je sada opalio s nekih dvadesetak metara. Dobro je pucao, ali Šemper je siguran na golu Lokomotive

• 73’

GOOOOL!!! Hajduk je izjednačio na 1:1! Zabio je Almeida!

• 65’

GOOOOOL!!! Lokomotiva vodi 1:0! Zabio je Krstanović na sjajnu asistenciju Karačića