U utorak u 18.55 sati Hajduk je dočekao Varaždin. Gosti su sjajno otvorili susret i nakon prvog poluvremena vodili 0:3. 'Bili' su u nastavku zabili dva gola, no više od toga nisu mogli...

Hajduk: Posavec - Mujakić, Vušković, Čolina - Juranović, Nejašmić, Caktaš, Dolček - Jairo, Eduok

Varaždin: Nevistić - Novoselec, Stolnik, Rodin, Mamić - Teklić, Drožđek, Senić, Posavec, Đurasek - Obregon

Hajduk – Varaždin 0:1, Drožđek 19'

Hajduk – Varaždin 0:2, Mamić 24'

Hajduk – Varaždin 0:3, Drožđek 40'

Hajduk – Varaždin 1:3, Vušković 49'

Hajduk – Varaždin 2:3, Caktaš 74'

• +5
Hajduk - Varaždin (29. kolo HT Prve lige) Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL

Istra 1961 – Inter 1:0, Bosančić 6'

Istra 1961 – Inter 2:0, Gržan 34' (11m)

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 90’

Dvostruka promjena u Varaždinu. Izlaze Petković i Obregon, ulaze Benko i Mehdi

• 89’

Velika prilika za Hajduk. Juranović je sjajno ubacio s desne strane. U kaznenom je prostoru najviši bio Caktaš. Pucao je glavom, ali iz sjajne situacije pored gola

• 83’

Kontra Varaždina. Igrač gostiju je snažno opalio s ruba kaznenog prostora, no pored gola

• 79’

Dvostruka promjena u Varaždinu. U igru ulaze Denis i Dominik Glavina, izlaze Teklić i Drožđek

• 74’

GOOOOL! Caktaš je primio loptu na dvadesetak metara od gola Varaždina i sjajno pucao u sam rub gola. Hajduk se vratio u utakmicu