Lokomotiva je od početka preuzela inicijativu i poveli su nespretnim autogolom Leša u 29. minuti. Gorica se malo probudila u nastavku i sjajnim golom Mitrovića u 74. minuti su zabili za konačnih 1:1

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Mersinaj, Leovac, Žilinski - Smakaj, Marić - Canjuga, Fetai, Šotiček - Čop

GORICA: Banić - Munksgaard, Maloča, Leš, Štiglec - Soldo - Mitrović, Pršir, Lazarov, Rukavina - Jurić

29. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Gorica 1:1 (Mitrović, 74') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Gorica 1:0 (Leš AG, 29') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
29. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Gorica Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 87’

Gorica je ostala s igračem manje! Majstorović je napravio prekršaj nad Šotičekom i zaradio drugi žuti odnosno crveni karton

• 86’

Majstorović je dobio žuti karton

• 82’

Bartolec je našao Čopa, koji je pucao preko gola!

• 77’

Canjuga je pucao iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola

• 75’

Leš je dobio žuti karton

• 74’

GOOOOOL!! Gorica je izjednačila protiv Lokomotive! Mitović se sjurio u šesnaesterac, napravio je slalom kroz obranu domaćina i majstorski je pogodio za 1:1!