Gledali smo nevjerojatnu utakmicu punu priliku i golova. Lokomotiva je prvo povela golovima Stojkovića (42') i Tucija (47'), ali Gorica se nije predala i preko Kapulice (61') i Vojtka (98') su zabili za konačnih 2:2. Veliki bod Sopićeve momčadi u borbi za ostanak

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersinaj, Kalaica, Pivarić - Bubanja, Marić - Kačavenda, Stojković, Goričan - Tuci

GORICA: Banić - Tomečak, Raspopović, Bralić, Štiglec - Steenvoorden, Pršir - Ndockyt, Fruk, Mitrović - Vujnović

32. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Gorica 2:2 (Vojtko, 99') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Gorica 2:1 (Kapulica, 61') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Gorica 2:0 (Promašen penal Pršira, 53') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Gorica 2:0 (Tuci, 47') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Gorica 1:0 (Stojković, 42') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 90’

Banić je iznesen van s terena i nadamo se da će biti sve okej s zdravljem mladog golmana

• 90’

Banić je izgubio svijest i prima liječničku pomoć

• 89’

Nova velika prilika za Lokomotivu! Tuci je izašao sam pred golmana i pokušao je lobom zabiti, ali lopta je otišla pored gola

• 84’

Kapulica je pucao s ruba šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Čavlinu

• 80’

Još jedna velika prilika za Goricu! Matavž se sjurio u šesnaesterac i odigrao je povratnu loptu do Vujnovića koji je dobro pucao, ali Čavlina je još jednom maestralno reagirao