luda utakmica

Golijada Rome i Tottenhama, u posljednjih šest minuta utakmice pala tri gola

26.07.2017 u 10:24

Nogometaši Rome svladali su Tottenham 3:2 u prijateljskoj utakmici na sjevernoameričkoj turneji odigranoj u Harrisonu...

Roma je povela u 13. minuti, kad je Argentinac Diego Perotti realizirao penal. Turski veznjak Cengiz Under povećao je prednost Rimljana na 2:0 u 70. minuti. No, uslijedio je veliki povratak 'spursa'.

U 87. minuti Winks je smanjio na 2:1, a u prvoj minuti sudačke nadoknade Nizozemac Vincent Janssen izjednačio je na 2:2. Još se nije stišalo slavlje navijača engleskog premierligaša, kad je samo minutu poslije 18-godišnji Marco Tumminello zabio gol za konačnih 3:2 i pobjedu Rome.

Do kraja američke turneje Tottenham još čeka dvoboj protiv Manchester Cityja u subotu, točno u ponoć po srednjoeuropskom vremenu, na stadionu u Nashvilleu, dok će Roma igrati u nedjelju (22 sata) protiv Juventusa na Gillette stadionu u Foxboroughu, predgrađu Bostona.