VLADI NE OPRAŠTA

Gaćina propustio priliku protiv velikog Samsonova

17.05.2013 u 22:13

Ispao je i posljednji hrvatski predstavnik na Svjetskom stolnoteniskom prvenstvu koje se održava u Parizu

Bolji od Andreja Gaćine u trećem je kolu pojedinačnog dijela turnira bio Bjelorus Vladimir Samsonov s 4-1 (11-7, 6-11, 13-11, 11-3, 11-9). Imao je naš stolnotenisač lijepe prilike u meču protiv legendarnog Bjelorusa, danas 11. igrača svijeta, ali nije ih znao iskoristiti.

Nakon sjajno odigranog drugog seta kojim je izjednačio na 1-1 Zadranin je zadržao dobar ritam i u trećoj dionici. Nije, međutim, uspio realizirati dvije set-lopte i nakon što je izgubio taj dio igre, u četvrtom se setu potpuno raspao. U petoj se dionici uspio ponovno podići, poveo je s 9-7, ali onda je izgubio četiri poena u nizu i priči je bio kraj.