poznati svi polufinalisti

Futsal Dinamo ipak nije uspio stići do senzacije; Dubrovčani su došli do pobjede u 'majstorici'

03.05.2022 u 21:23

Kao posljednji u polufinale ovosezonskog doigravanja Prve HMNL su se plasirali igrači Squarea. Oni su na domaćem terenu u Dubrovniku, u odlučujućem trećem ogledu, pobijedili Futsal Dinamo 5:3.

Square je time dobio ovu četvrtfinalnu seriju s 2:1 dobivši obje domaće utakmice, dok je u Zagrebu Futsal Dinamo bio uvjerljiv sa 7:1.

Sjajno prvo poluvrijeme su odigrali Square i Futsal Dinamo nakon kojeg je domaćin imao 4:2. Square je poveo 2:0 (Duvančić i Kuraja), gosti su izjednačili na 2:2 (Novak i Mužar), ali je potom sastav iz Dubrovnika opet pobjegao na dva razlike sjajnim pogotkom Kuraje nakon solo prodora i Gassmanna.

Na početku drugog poluvremena Futsal Dinamo je smanjio na 3:4 (drugi pogodak Novaka), dok je gol odluke, dvije minute prije kraja, zabio Perović.

Square će u polufinalu igrati protiv Futsal Pule te će pulska momčad imati prednost domaćeg terena, dok se u drugom polufinalu sastaju Olmissum i Novo Vrijeme. Aktualni prvak Olmissum imat će prednost domaćeg terena.