spektakl na san siru

[FOTO] Veliki derbi između Milana i Intera završio bez pobjednika; 'Rossoneri' i dalje ne znaju za poraz, ali nisu preuzeli vrh; igrala tri Hrvata

U velikom derbiju 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva gradski rivali Milan i Inter su igrali 1:1

Inter je poveo iz kaznenog udarca kojega je u 11. minuti uspješno izveo Calhanoglu, a on ga je i sam izborio nakon što ga je srušio Kessie.

Milan je izjednačio već u 17. minuti autogolom De Vrija koji se u skoku sudario sa svojim stoperskim partnerom Škriniarom nakon ubačaja Tonalija.

Imao je Inter još jedan kazneni udarac nakon što je Ballo Toure srušio Darmiana, no udarac Lautara u 27. minuti sjajno je obranio Tatarusanu. Mogao je i Milan do pobjede u završnici, ali je Saelemaekers u 90. minuti pogodio vratnicu.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su čitav susret za Inter koji je tako ostao treći sa sedam bodova zaostatka za drugim Milanom i vodećim Napolijem. Ante Rebić je ušao u igru za Milan u 59. minuti.

• +7
Milan - Inter, Serie A, 2021/22. Izvor: Profimedia / Autor: Spada / LaPresse / Profimedia