Reakcije iz kranjčevićeve

Dinamov trener Damir Krznar bez suzdržavanja nabrojao razloge za neočekivani poraz, a strateg Lokomotive iskreno priznao: Stisnuli su nas, ali...

07.11.2021 u 20:40

U susretu 15. kola HT Prve lige Lokomotiva je senzacionalno svladala Dinamo sa 1:0, a svoj komentar su nakon dvoboja dala obojica trenera

Ovo je četvrta pobjeda 'Lokosa' protiv Dinama u povijesti, a Modrima drugi poraz ove sezone u prvenstvu nakon što ih je svladao Slaven Belupo.

'Žalit ćemo za ovom utakmicom zbog slabog ulaska. Bili smo teški, spori, tromi, Lokomotiva je dominirala u svemu, bili su brži i čvršći, odlučniji. Ne bih rekao da je tu bila mentalna blokada, dečki su htjeli, ali nisu se mogli pokrenuti. Kada su došli na 'radnu temperaturu', bilo je već kasno', rekao je trener Damir Krznar te dodao:

'U drugom poluvremenu imali smo priliku da se vratimo u utakmicu, ali neiskorišteni penal nas je, nažalost, gurnuo u ponor. Nismo uhvatili konce u prvom dijelu. To poluvrijeme je odlučilo utakmicu bez obzira na strašno drugo poluvrijeme s jako puno šansi, čak 18 udaraca... S kreacijom možemo biti zadovoljni, ali s realizacijom ne.'

Lokomotiva - Dinamo 1:0 (Mateo Marić, 8) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Trener Lokomotive Silvio Čabraja priznao je da je njegova momčad imala sreće.

'U prvom poluvremenu Lokomotiva je bila jako dobra, u drugom poluvremenu Dinamo je pojačao ritam i stisnuo nas praktički u naš šesnaesterac. Slabi smo bili na dugim, ničijim loptama. Ipak, korektno smo se branili, a Bog nas je malo i nagradio, tako da smo osvojili sva tri boda. Dinamo je imao u četvrtak tešku utakmicu, pa energetski u prvom poluvremenu nije mogao parirati, bili su potrošeni. Jako su moćni, imaju iznimnu kvalitetu, no prije svega mojim igračima dajem sve zasluge i sve čestitke na želji i zalaganju.'

Lokomotiva - Dinamo 1:0, 15. kolo, (izjave trenera) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal