SERIE A

[FOTO] Velikani sigurni u talijanskom prvenstvu; Juventus slomio Genou, a Lazio nadigrao Sampdoriju

05.12.2021 u 23:04

Nogometaši Juventusa pobijedili su na domaćem terenu Genou 2:0 u utakmici 16. kola Serie A te su skočili na peto mjesto ljestvice

Juventus opet nije briljirao, ali je svladao suparnika iz donjeg doma ljestvice. Genoa je i dalje na samo jednoj ligaškoj pobjedi u sezoni. U 9. minuti je Cuadrado zabio za 1:0, dok je utakmica prelomljena tek u 82. kada je Dybala dao gol za konačnih 2:0.

Milana Badelja nije bilo u sastavu Genoe, dok je Adrian Šemper ostao na gostujućoj klupi za pričuve.

Lazio je pobijedio Sampdoriju u gostima s 3:1, a sve je bilo riješeno nakon prvog dijela kada su Rimljani već imali 3:0 (jedan gol Milinković-Savića i dva Immobilea). Laziju nije naštetilo ni što je Milinković-Savić u 67. minuti dobio crveni karton, a hrvatski nogometaš Toma Bašić je odigrao cijelu utakmicu za goste.