championship

[FOTO] Slaven Bilić na klupi Watforda debitirao uvjerljivom gostujućom pobjedom; 'stršljenovi' su utrpali četiri gola...

02.10.2022 u 16:33

Hrvatski nogometni stručnjak Slaven Bilić startao je uvjerljivom pobjedom na klupi engleskog drugoligaša Watforda

U susretu 12. kola Championshipa Watford je na gostovanju pobijedio Stoke City 4:0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Bivši izbornik hrvatske reprezentacije Slaven Bilić preuzeo je Watford prošlog tjedna i nije imao previše vremena kako bi upoznao momčad, međutim nije mogao poželjeti bolji start.

Gosti su poveli u 12. minuti golom Ismaila Sarra, na 2:0 je povisio Ken Sema u 64. minuti, Keinan Davis je u 78. postigao i treći gol za Watford, a golijadu je zaključio Issouf Bayo u 84. minuti.

• +9
Stoke City - Watford, Championship, debi Salvena Bilića, 2.10.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Nick Potts / PA Images / Profimedia

Watford je ovom pobjedom skočio s 13. na sedmo mjesto sa 17 bodova. Stoke je ostao na 17. poziciji s 12 bodova. Na vrhu je Sheffield United s 24 boda.