HRVAT U STRAŠNOJ FORMI

[FOTO] Rennes prvi pratitelj PSG-a u Francuskoj, a prvijence za svoje klubove zabili naš Lovro Majer i Lionel Messi

Nogometaši Paris Saint-Germaina svladali su na Parku Prinčeva Nantes s 3:1 u 14. kolu francuskog prvenstva i dodatno učvrstili svoju poziciju na vrhu ljestvice, a prvi gol u prvenstvu zabio je Leo Messi

Kylian Mbappe zabio za PSG u drugoj minuti, no od 65. minute domaćini su morali igrati bez isključenoga vratara Keylora Navasa.

Gosti su to iskoristili u 76. minuti i izjednačili preko Randalla Coloje Muanija, no samo šest minuta kasnije Dennis Appiah je postigao autogol i doveo Parižane u novo vodstvo. U 87. minuti Lionel Messi je ubacio loptu u mrežu nakon ubačaja s desne strane za svoj prvijenac u Ligue 1.

• +4
PSG - Nantes Izvor: EPA / Autor: Mohammed Badra

Hrvatski reprezentativni veznjak Lovro Majer postigao je svoj prvi gol za Rennes, koji je s 2-0 slavio kod kuće protiv Montpelliera u 14. kolu Francuske lige.

Majer je zabio za 2:0 u 28. minuti, a prije njega je Terrier bio strijelac za Rennes već u 8. minuti.

Rennes je pobjedom skočio na drugo mjesto s 25 bodova, bodom više od Lensa i 12 manje od PSG-a.