španjolska liga

[FOTO] Fantastični Ante Budimir zabio je i šestu utakmicu u nizu te se tako upisao u klupsku povijest

01.05.2022 u 18:18

Nogometaši Osasune osvojili su bod na gostovanju kod Elchea s kojim su odigrali 1:1, a strijelac gola za momčad iz Pamplone bio je hrvatski reprezentativac Ante Budimir

Ante Budimir je doveo Osasunu u vodstvo u 67. minuti golom iz kaznenog udarca kojeg je sam izborio. Tako je hrvatski napadač nastavio niz postigavši već šeto kolo zaredom gol u La Ligi.

Ujedno se Budimir ovim nizom upisao i u klupsku povijest, kao prvi nogometaš Osasune kojem je uspjelo zabijati šest utakmica u nizu.

Detaljnu statistiku Ante Budimira pogledajte OVDJE

Elche je izjednačio u 84. minuti, a strijelac je bio Milla.

• +5
Elche - Osasuna, španjolska liga, 1.5.2022. Izvor: EPA / Autor: Manuel Lorenzo

Budimir je bio u igri do 75. minute, kad ga je trener odlučio povući s terena, budući je bio opterećen i žutim kartonom zarađenim u 44. minuti.

Osasuna je s 45 bodova ostala na devetom mjestu, a Elche je s 39 bodova zadržao 13. poziciju.