ŠPANJOLSKA LIGA

[FOTO] Barcelona slomila Getafe na Camp Nou; sada je na vrhu Primere kaos, čak pet klubova je izjednačeno

29.08.2021 u 19:23

Nogometaši Barcelone svladali su na Nou Campu Getafe s 2:1 u prvoj nedjeljnoj utakmici 3. kola španjolske La Lige

Već u 2. minuti mrežu gostiju zatresao je Sergi Roberto na asistenciju Jordija Albe. U 18. minuti Sandro Ramirez je svladao ter Stegena udarcem s ruba kaznenog prostora, a u 30. minuti je Memphis Depay slomio svog čuvara u kaznenom prostoru i pogodio bliži kut gostujućih vrata za 2:1.

• +5
Barcelona - Getafe, Primera, 2021/22. Izvor: EPA / Autor: TONI ALBIR

Barcelona je pobjedom ušla u skupinu od pet momčadi koje se nalaze na vrhu ljestvice, a u prva tri kola osvojile su sedam bodova: to su još Real Madrid, Sevilla, Valencia i Mallorca. Šestoplasirani Atletico Madrid ima šest bodova i utakmicu manje.