serie a

Fantastični Romelu Lukaku zabio već u 32. sekundi susreta, a Inter je lako stigao do pete uzastopne pobjede

28.02.2021 u 17:33

Lider talijanskog nogomentog prvenstva Inter pobijedio je Genou 3:0 u susretu 24. kola Serie A upisavši petu uzastopnu pobjedu...

Domaćin je poveo već nakon 32 sekunde golom Romelua Lukakua na asistenciju Lautara Martineza. Međutim, to nije i najbrži gol u povijesti Serie A. Rekord još uvijek drži napadač Milana Rafael Leao koji je u prosincu prošle godine u susretu protiv Sassuola zabio za 1:0 nakon 6.7 sekundi.

Inter je u 69. minuti povećao prednost preko Mattea Darmian na Lukakuovu asistenciju, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika otklonio je Alexis Sanchez pogodivši u 77. minuti za konačnih 3:0.

Ivan Perišić je igrao za Inter do 84. minute, a Marcelo Brozović do 76. minute. Marko Pjaca je igrao cijeli susret za goste, dok Milan Badelj nije ulazio u igru.

Atalanta je u Genovi svladala Sampdoriju 2:0 i bodovno se izjednačili s trećeplasiranim Juventusom.

Momčad iz Bergama povela je u 40. minuti golom Ruslana Malinovskog, a u 70. minuti konačan rezultat postavio je Robin Gosens.

Mario Pašalić je igrao do 59. minute, dok Boško Šutalo nije igrao za goste.

Inter je ovom pobjedom pobjegao Milanu na sedam bodova prednosti, no 'rossonere' večeras očekuje ogled protiv Rome.

Juventus na trećem mjestu ima 46 bodova, kao i Atalanta na četvrtoj poziciji.