kurilovec - istra 2:1

Evo što je trener Istre rekao nakon epske blamaže i ispadanja od četvrtoligaša iz Kupa

05.11.2025 u 17:02

Bionic
Reading

Istra je u osmini finala SuperSport Kupa senzacionalno ispala od Kurilovca 2:1.

Borbena momčad četvrtoligaša povela je u 13. minuti prekrasnim golom Matea Pršira, a na 2:0 povisio je Dominik Furmek u 26. minuti.

Puljani su se u drugom poluvremenu trgnuli; stvorili su niz jako dobrih prilika i smanjili su golom Faga Lawala u 75. minuti, ali do konačnog preokreta nisu uspjeli doći.

'Utakmicu je presudilo naše neobjašnjivo loše prvo poluvrijeme, pogotovo ulazak u utakmicu gdje smo dopustili domaćima da igraju po svom i postignu dva pogotka. Imali smo mi šanse za izvući bolji rezultat, ali kazni te u konačnici tako loš start. Pred nama je sada psihološki se oporaviti i što bolje pripremiti prvenstvenu utakmicu s Dinamom, iako nismo očekivali da ćemo je čekati u ovako lošem raspoloženju', rekao je trener Istre Oriol Riera nakon utakmice i dodao:

'Kad protiv ovakvog protivnika na ovakvom terenu nisi mentalno sto posto u utakmici, a mi nismo bili u prvom poluvremenu, onda je teško igrati. U durgom poluvremenu smo bili puno bolji, ali onda ti malo i sreća okrene leđa i to je to'.