SUDAR LEGENDI

Evo kako je Ferguson predvodio 'valove' protiv Reala!

02.06.2013 u 20:53

Legende španjolskog nogometnog kluba Real Madrida slavile su protiv onih Manchester Uniteda na Old Traffordu s 2:1

Ruben de la Red postigao je pobjednički pogodak za 'kraljevski klub' u samom smiraju utakmice, te omogućio da i drugu godinu zaredom Realove legende slave protiv Unitedovih (op. a. Prošle godine je bilo 3-2 na Santiago Bernabeuu).

Fernando Morientes doveo je goste u vodstvo nakon proigravanja Claudea Makelelea, no na 1-1 prije kraja poluvremena poravnao je Ruud van Nistelrooy, koji je odigrao po jedno poluvrijeme za svaku momčad.

Spomenimo da su u utakmici sudjelovali legendarni igrači poput Zinedinea Zidanea, Luisa Figa, Andyja Colea, Edwina van der Saara... Na tribinama je bio i umirovljeni menadžer 'crvenih vragova', koji se dobro provodio radeći 'valove' s ostatkom navijača.