ZLATAN BEZ OBZIRA NA DOB

Evo dokaza da je Ibrahimović sve bolji i bolji...

17.12.2015 u 00:00

Zlatan Ibrahimović prkosi godinama i zadržava se u najužem krugu najboljih i najspektakularnijih nogometaša svijeta

Moćni PSG je u osmini finala francuskog nogometnog Liga kupa dočekao nekada moćni Saint Etienne i svladao ga rezultatom 1:0. Ne, pogodak nije zabio Zlatan Ibrahimović, ali čudesni Šveđanin je spektakularnim volejem još jednom pokazao zašto je daleko najveća zvijezda francuskog nogometa.

Gosti su pružili sjajan otpor spektakularnim Parižanima i došli na korak od produžetaka, no u 86. minuti pogodak odluke zabio je Urugvajac Edinson Cavani koji je u 62. minuti utakmice ušao baš umjesto Zlatana.

Četvrtfinale su izborili još Lyon, Marseille, Bordeaux, Toulouse, Lorient, Guingamp i Lille.