BRAVO!

Eduardo zabio, Srna dvostruki asistent za Šahtar

05.10.2013 u 20:10

Ukrajinski prvak Šahtar iz Donjecka deklasirao je u 12. kolu ukrajinskog prvenstva na svojoj Donbass Areni Arsenal iz Kijeva sa čak 7-0..

Hrvatski reprezentativci iz redova "rudara" Darijo Srna i Eduardo da Silva dali su značajan doprinos devetoj ovosezonskoj pobjedi.

Tako je Srna asistirao za četvrti i peti gol na susretu koji je zabio Facundo Ferreyra, dok je Eduardo mrežu zatresao u 58. minuti i tako zabio šesti Šahtarov gol. Ferreyra je inače zabio hat-trick, dva je gola zabio Alex Teixeira, dok je jednom precizan bio Ismaily Gonçalves dos Santos.

Srna je zamijenjen u 57. minuti dok je Eduardo, kojem je ovo bio treći ligaški gol ove sezone i drugi u dva kola, odigrao cijeli susret.

Kažimo i da je u 3-1 gostujućem slavlju Karpatija nad Metalurgom drugi gol za pobjednički sastav zabio Mladen Bartulović, bivši igrač Hajduka i nekadašnji hrvatski reprezentativac.