IZGLEDA ZAISTA GADNO

Divljačkim nasrtajem raskrvario Mandžukića; sudac mu je odmah pokazao crveni karton!

28.04.2018 u 21:59

Na utakmici između Intera i Juventusa (2:3) Mario Mandžukić pretrpio je brutalan nasrtaj zbog kojeg je suparnički nogometaš kažnjen izravnim crvenim kartonom

Juventus je u 35. kolu stigao kod Intera, a gostima je posao u 18. minuti olakšao Matias Vecino. On je divljački nagazio na gležanj hrvatskog napadača Marija Mandžukića koji mu je klizećim startom pokupio loptu.

Sudac je uz pomoć VAR-a pogledao što se dogodilo i zatim je isključio urugvajskog veznjaka uz burne prosvjede Interovih nogometaša.

Mandžukiću se jedno vrijeme ukazivala pomoć izvan terena, a kada se vratio na travnjak kamere su snimile njegovu nogu i štucnu na kojoj se nazirala krv.

Nadajmo se da nije ništa ozbiljno, jer su pred Mandžukićem i Hrvatskom Svjetsko prvenstvo u Rusiji.