U uzvratnoj utakmici 4. pretkola Europske lige nogometaši Dinama odigrali su bez pogodaka u Elbasanu protiv Skenderbeua i tako ispali iz natjecanja zahvaljujući pravilu postignutog gola u gostima...

Sastav Skenderbeua: Shehi - Radas, Osmani, Jashanica, Mici - Gavazaj, Vangjeli, Latifi - Lilaj, Sowe, Nimaga

Sastav Dinama: Livaković - Stojanović, Sigali, Rrahmani, Lecjaks - Doumbia, Moro - Soudani, Olmo, Fernandes - Henriquez

Europska liga, 4, pretkolo:

Skenderbeu - Dinamo 0:0, prva utakmica 1:1

• 90’

Kraj u Elbasanu, Dinamo je ispao iz Europske lige

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 85’

Lecjaks izlazi, Hodžić ulazi u igru za posljednjih pet minuta

• 83’

Dobio je i Shehi žuti karton zbog odugovlačenja

• 78’

Crveni karton za Nimagu! Isključen je Kamerunac nakon drugog žutog kartona kojeg je u duelu iznudio Gojak

• 75’

Počelo je valjanje nogometaša Skenderbeua, Nimaga se dugo nije dizao s travnjaka nakon duela s Fernandesom

• 69’

Ušao je u igru Fiolić i odmah zaprijetio glavom, no Shehi je bio na mjestu

• 67’

Tražio je sad Soudani penal u duelu s Jashanicom, ali sudac je pustio da se igra dalje

• 65’

Kontra Soudanija na drugoj strani, ali oštar udarac Alžirca završava pokraj gola

• 64’

Kakva greška Gojaka! Servirao je loptu Boweu da krene sam prema Livakoviću, ali nije se Liberijac snašao i iznudio je samo korner