kriza u fenerbahčeu

Dinamov protivnik u Europskoj ligi proživljava teške trenutke, izgubio je treću utakmicu u nizu

01.09.2018 u 22:18

Nogometaši Fenerbahčea u 4. kolu turskog prvenstva izgubili su na svom terenu od Kayserispora 3:2. Bio je to treći prvenstveni poraz Fenera u nizu, rezultatska i igračka kriza opasno potresa turskog velikana...

Fenerbahče je nakon preokreta izgubio 3:2 na domaćem terenu od Kayserispora.

Povela je domaća momčad golom Ayewa već u 13. minuti, a izjednačenje gostima donio je Mensah u 52. minuti.

Samo pet minuta kasnije Fener je golom Slimanija ponovno poveo i činilo se kako će ipak stići do pobjede. No, Škrtel je u 61. minuti zabio autogol za 2:2 što je bio totalni šok za domaću momčad.

Totalni preokret i neočekivanu pobjedu gostima donio je Chery u 70. minuti golom za konačnih 3:2. Fenerbahčeu nije pomoglo ni to što je Kayserispor od 83. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Cinaz, rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Feneru je to bio treći uzastopni poraz u prvenstvu, uz pobjedu u 1. kolu. Trener Philip Cocu ima dosta razloga za zabrinutost, njegovi izabranici u velikoj su krizi. Podsjetimo, u 1. kolu Europske lige Fenerbahče dolazi na Maksimir, protiv Dinama igra 20. rujna.