U prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka Dinamo je pobijedio ovog utorka Astanu u gostima rezultatom 2:0, zahvaljujući golovima Budimira i Olma...

Sastav Astane: Erić - Rukavina, Postnikov, Aničić, Šomko - Maevski - Tomasov, Kleinheisler, Mužikov, Henrique - Kabananga

Sastav Dinama: Zagorac - Stojanović, Tehophile, Dilaver, Leovac - Ademi - Hajrović, Olmo, Gojak, Oršić - Budimir

Liga prvaka, 3. pretkolo:

Astana - Dinamo 0:2 (Budimir 39, Olmo 84)

• 90’

Kraj susreta, Dinamu velika prednost pred uzvrat na Maksimiru

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 84’

GOOOOOL za Dinamo! Gojak je proigrao Olma, a on s dvadesetak metara sjajnim udarcem zabija pokraj Erića!

• 80’

Poništen gol Astane! Suđen je prekršaj u napadu prije nego što je lopta ugurana u mrežu

• 76’

Otišao je u prazno Zagorac, ali Aničić to nije uspio kazniti glavom nakon kornera

• 70’

Još jedna čista prilika za Dinamo! Hajrović je proigrao Gavranovića, ovaj snažno pucao, ali Erić mu je odlično obranio, a udarci Olma i Hajrovića nakon odbijene lopte završili su u bloku

• 62’

Izašao je Ademi, ušao Šunjić

• 56’

Olmo je mogao sve riješiti! Gavranović se sjurio prema golu i dodao Španjolcu, a on izašao pred Erića no ovaj mu je obranio nogama

• 51’

Kazahstanci pritišću, a odličnu priliku upropastio je Henrique koji je glavom iz odlične situacije pucao iznad gola