U posljednjoj utakmici 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo je u Kranjčevićevoj pobijedio Lokomotivu 2:0

LOKOMOTIVA: Hendija - Cipetić, Lešković, Papadopulos, Marković - Cokaj, Marić, Maleš - Kallaku, Šimić, Marin

DINAMO: Livaković - Stojanović, Lauritsen, Perić, Gvardiol - Ademi, Franjić - Ivanušec, Majer, Kastrati -Tolić

• +9
NK Lokomotiva - NK Dinamo, 11.4.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL

NK Lokomotiva - NK Dinamo 0:1 Gvardiol 30'

NK Lokomotiva - NK Dinamo 0:1 Gvardiol 30' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Lokomotiva - NK Dinamo 0:2 Atiemwen 70'

NK Lokomotiva - NK Dinamo 0:2 Atiemwen 70' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice! Dinamo je 'u gostima' pobijedio Lokomotivu 2:0. Golove su zabili Gvardiol i Atiemwen

• 90’

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

• 80’

Tempo igre je nakon drugog gola Dinama splasnuo, 'lokosi' kao da su se predali, a 'modri' su odlučili čuvati prednost... Do kraja utakmice ostalo je deset minuta

• 70’

GOOOOOOOOOL! Dinamo vodi 2:0! Zabio je Atimewen na asistenciju Jakića

• 58’

Promjena u Dinamu - iz igre izlaze kapetan Arijan Ademi i strijelac Joško Gvardiol, a umjesto njih na terenu su sada Oršić i Čabraja

• 50’

'Lokosi' su u nastavku živnuli i u prvih pet minuta dva puta opasno zaprijetili neaktivnom Dinamu. No, Livaković je na visini zadatka

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme

• 37’

Novi gol 'visi' u zraku! Prvo je ponovno u prilici bio strijelac Gvardiol, no Hendija mu je obranio. Potom je kapetan Dinama Arijan Ademi promašio nemoguće, pucao je s nekih petnaestak metara udaljenosti iznad gola nakon sjajne povratne lopte kojom ga je uposlio Kastrati