Rijeka je od početka utakmice preuzela kontrolu i svoju dobru igru okrunili su golom Jankovića u 22. minuti. U nastavku se Istra probudila i preko Mlinara u 49. minuti su zabili za konačnih 1:1. Sopićeva momčad je izgubila dva boda i Hajduk ako pobjedi Osijek na Poljudu će preuzeti prvo mjesto u SuperSport HNL-u

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Marešić, Majstorović, Devetak -Maurić, Mlinar, Nebyla - Lisica, Filet, Ekong

RIJEKA: Labrović - Smoličić, Galešić, Mitrović, Goda - Selahi - Pašalić, Fruk, Janković, Pjaca - Ivanović

12. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Rijeka 1:1 (Mlinar, 49') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
12. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Rijeka 0:1 (Janković, 22') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
NK Istra 1961 - NK Rijeka, 12. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Sasa Miljevic/PIXSELL
  • 90'

Kraj utakmice

• 90'

Ovo je mogao biti gol za Istru! Nakon dobre akcije Čuić je izašao sam pred Labrovića, ali nije bio precizan i pucao je pored gola

• 90'

Igrat se će još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 86'

Bogojević je ušao umjesto Fruka

• 80'

Sopić radi nove zamjene, Obregon i Hodža su ušli umjesto Ivanovića i Selahija

• 80'

Kod Istre su izašli Blagojević i Kadušić, a ušli Bjorkander i Lisica

• 78'

Prijeti Rijeka! Prvo je Ivanović pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali Majkić je odlično reagirao i Yansane je naletio na odbijenu loptu, ali i na to je je bio spreman golman domaćina

• 74'

Fruk je dobio žuti karton

• 67'

Dvostruka promjena kod Rijeke, Yansane i Banda su ušli umjesto Pašalića i Pjace

• 66'

Filet se sjurio po desnoj strani i poslao opasnu loptu u peterac Rijeke, ali obrana je očistila opasnost