BRAZILSKI NOGOMET

Deivid gurnuo veliki Palmeiras u zonu ispadanja

12.10.2012 u 11:49

Deivid de Souza je u četvrtak zabio i četvrtu utakmicu zaredom. U 89. minuti je bio miran i precizan pri udarcu s bijele točke čime je ukrao Palmeirasu tri domaća boda

U četvrtak navečer je kompletirano 29. kolo brazilske Serije A, a nakon pobjede kod Sport Recifea od 3-1, nogometaši Gremija su skočili na drugo mjesto ljestvice.

Uvjerljivo prvi je i dalje Fluminense sa 65 bodova, a slijede na drugom i trećem mjestu Gremio i Atletico Mineiro sa po devet bodova manje. Anderson Pico, Leandro i Marquinhos su bili strijelci za Gremio za njegov šesti gostujući uspjeh ove sezone. Posljednji je poraz ova momčad upisala početkom rujna (od Corinthiansa), nakon čega ima omjer od tri pobjede i tri remija.

Deivid de Souza, 32-godišnji napadač Coritibe, je u četvrtak zabio četvrtu utakmicu zaredom. U 89. minuti je bio miran i precizan pri udarcu s bijele točke čime je ukrao Palmeirasu tri domaća boda (1-0). Inače, Deivid je tijekom ove sezone odigrao tek posljednjih pet utakmica.

Palmeiras je ovim porazom i dalje ostao u zoni ispadanja.