LIGA PRVAKA - 3. KOLO

Debakl velikih - Reala, Milana, Arsenala i Cityja

24.10.2012 u 20:17

Počele su utakmice trećeg kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D, a najzanimljivije detalje s tih dvoboja pratite u tekstualnom prijenosu tportala

Danas je u akciji ostalih 16 klubova najbogatijeg nogometnog natjecanja. Za hrvatsku javnost najzanimljiviji je dvoboj u Maksimiru gdje Dinamo dočekuje PSG, ali ima tu još nekoliko susreta koji plijene pozornost poput gostovanja Reala u Dortmundu, Milana kod Malage ili sudar u Amsterdamu između Ajaxa i Manchester Cityja.

U večernjem terminu je sedam ogleda, jer su utakmicu trećeg kola ranije odigrali Zenit i Anderlecht.

SKUPINA A

Dinamo – PSG 0:2 – PRATITE OVDJE

Porto - Dinamo K.

Porto – Dinamo K. 3:2

78' - 3:2 - Martinez postaje Portov junak, njegov drugi gol za treću prednost
72' - 2:2 - Kijevljani su drugi puta stigli do izjednačenja, dodavač je Jarmolenko, a Ideyje je bio precizan
36' - 2:1 - Portugalci se opet vesele, Martinez im je vratio prednost
21' - 1:1 - Ukrajinci su se brzo vratili u igru. Gusiev je zabio nakon što je korner izveo Veloso
15' - 1:0 - velik posao je obavio kapetan Lucho Gonzalez, a u strijelce se upisao Varela
- Vukojević kreće od prve minute, Kranjčar čeka priliku s klupe

Arsenal - Schalke
SKUPINA B

Arsenal – Schalke 0:2

86' - 0:2 - sada je Farfan asistent, a Afellay strijelac
76' - 0:1 - Afellay je pronašao Huntelaara koji ne griješi

Montpellier – Olympiacos 1:1

90+1' - 1:2 - šok za Francuze, zabio je Mitroglou
73' - 1:1 - tišina kod domaćih navijača kada je pogodio Torossidis
49' - 1:0 - nakon poluvremena bez golova, Montpellier je prvi stigao do pogotka i to preko Charbonniera

SKUPINA C

Zenit – Anderlecht 1:0 - kraj - pročitajte OVDJE

Malaga – Milan 1:0

64' - 1:0 - Iturra je asistent, Joaquin je strijelac
45' - Joaquin nije zabio iz jedanaesterca

Ajax - Manchester City
SKUPINA D

Ajax – Manchester City 3:1

68' - 3:1 - Eriksen je približio domaćina velikoj pobjedi
58' - 2:1 - preokret Nizozemaca, najzaslužniji je Moisander
45' - 1:1 - u pravi čas, S. de Jong je pogodio mrežu skupocjene engleske momčadi
22' - 0:1 - Nasri je zabio nakon dodavanja Milnera

Borussia D. - Real Madrid 2:1

64' - 2:1 - novo ludilo u Dortmundu nakon što je pogodio Schmelzer
38' - 1:1 - majstor, Ronaldo je lobom utišao domaće navijače
36' - 1:0 - erupcija oduševljenja na stadionu, Borussija vodi zahvaljujući Lewandowskom
19' - Modrić je ušao u igru umjesto Khedire koji se ozlijedio