KORAK DALJE OD SP-A

Crnogorci će dugo žaliti zbog ove prokockane pobjede!

11.11.2016 u 20:17

Crnogorska nogometna reprezentacija imala se priliku pobjedom u Armeniji učvrstiti na vrhu skupine E, no iako je vodila 0:2, uspjela je izgubiti od domaćina...

Crna Gora ugodno je iznenadila pobjedom u gostima kod Danske u prošlom kolu i tako najavila kandidaturu za osvajanje prvog mjesta u skupini E i izravnog plasmana na Svjetsko prvenstvo u Rusiji, što bi bila prvoklasna senzacija. No, ovog petka izabrana vrsta izbornika Tumbakovića napravila je korak unazad u utakmici koju je trebala pobijediti.

Crnogorci su u gostima kod Armenije golovima Kojaševića i Jovetića vodili 2:0 na poluvremenu, ali nisu izdržali. Grigorjan i Harojan izjednačili su rezultat na 2:2 u nastavku utakmice, da bi Gazarjan donio pobjedu domaćinu u sudačkoj nadoknadi.

Crna Gora je tako prosipala bodove i dala priliku Poljacima i Rumunjima da ju dostignu ili prestignu. Tko zna, možda će na kraju kvalifikacija upravo za ovom propuštenom pobjedom žaliti...

Kvalifikacije za SP, skupina E

Armenija – Crna Gora 3:2 (Grigorjan 50, Harojan 74, Gazarjan 90+2 / Kojašević 36, Jovetić 38)