NYMBURK SLAVIO

Cibona se vratila europskim gubitničkim navikama

27.11.2013 u 19:50

Košarkaši Cibone doživjeli su šesti ovosezonski poraz u Eurokupu na domaćem terenu protiv češkog Nymburka, rezultatom 84:77

Nakon što je serija od nevjerojatnih 28 europskih poraza po skupinama prekinuta prije tjedan dana u Le Mansu, Cibona pod vodstvom Slavena Rimca nije uspjela kod kuće ponoviti uspjeh iz Francuske.

Protiv Nymburka 'vukovi' su uvjerljivo gubili od samog početka i na poluvrijeme otišli s -16 (30:46) te do kraja treće četvrtine još dodatno povećali zaostatak (50:68). No, u posljednjoj četvrtini Cibona se uspjela vratiti, stigla i do zaostatka od samo -3, ali bolje od toga nije mogla.

Najbolji u redovima Cibone bio je Davor Kus koji je zabio 22 koša. Kod gostiju je Simmons ubacio 24.

Cibona sljedeću utakmicu igra kod Artlanda, a izgleda za prolazak dalje više nema.