PRIMERA DIVISION

Četiri pogotka za Malagina tri boda

08.12.2012 u 20:59

S 4-0 je Malaga na domaćem travnjaku pobijedila Granadu, u 15. kolu domaće Primere, te se tako vratila na četvrto mjesto ljestvice

Nakon dva poraza i jednog remija u posljednje tri utakmice (Primera, Kup kralja i Liga prvaka), nogometaši Malage su napokon u potpunosti razveselili svoje navijače.

S 4-0 je Malaga na domaćem travnjaku pobijedila Granadu, u 15. kolu domaće Primere, te se tako vratila na četvrto mjesto ljestvice. Po dva je pogotka Malaga zabila u oba poluvremena. Prvo su Joaquin i Saviola načeli slabog gosta u prvom dijelu, a dokrajčili su ga Camacho i Santa Cruz u nastavku.

U drugom završenom subotnjem ogledu Real Sociedad i Getafe su podijelili bodove odigravši 1-1. Mirno je, kada su golovi u pitanju, bilo sve do 86. minute kada je Lafita donio gostima vodstvo. No, u prvoj minuti sudačke nadoknade domaćinu je bod spasio strijelac Carlos Maartinez.