drama u baru

Cedevita primila više od stotinu koševa i svejedno pobijedila u Crnoj Gori

15.12.2018 u 19:29

U utakmici 11. kola košarkaške ABA lige košarkaši Cedevite pobijedili su Mornar u Baru s 103-102.

Zagrepčani su došli do pobjede u utakmici u kojoj su u trećoj četvrtini gubili u nekoliko navrata s 15 razlike, da bi u nastavku uspjeli sve preokrenuti.

Junak dvoboja bio Jacob Pullen, koji je postigao 30 koševa, čak 28 u drugom poluvremenu, a Amerikanac je u zadnje 42 sekunde zabio četiri koša kojima je Cedevita osigurala pobjedu.

Kod Cedevite je Stipanović postigao 18 koševa, a Cook 17, dok je domaćine predvodio Waller (28).

Cedevita je treća sa 7 pobjeda i četiri poraza, a Mornar je deseti s omjerom 3-8.