UVJERLJIVA BARCA

Čarobni Neymar zabio četiri gola, ali ovim potezom oduševio sve

18.10.2015 u 10:00

Brazilac Neymar defintivno je bio prvo ime dvoboja Barcelone i Rayo Vallecana koju su Katalonci dobili sa 5:2

Nakon što je Javi Guerra u 15. minuti šokirao Nou Camp, Barcelona je puno ozbiljnije shvatila suparnika iz Madrida.

Sa dva pogotka iz penala, prvog u 22. a drugog u 32. minuti a koje je realizirao Neymar, Barcelona je stigla do preokreta već u prvom dijelu. Međutim, nisu samo te dvije situacije vrijedne spomena jer je Brazilac imao svoju čarobnu večer što se vidjelo u driblingu prije drugog kaznenog udarca.

U drugom dijelu, u samo dvije minute i na veliku asistenciju Suareza, Neymar je zabio još dva gola i otklonio i najmanje sumnje u pobjednika.

U znak zahvale Neymar je u 77. minuti asistirao Urugvajcu koji je zabio za 5:1. Konačnih 5:2 postavio je Jozabed u 86. minuti, a s tih sedam pogodaka najzadovoljniji mogu biti gledatelji na Nou Campu.

Naš Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu, a u šestoj je minuti propustio dobru priliku. Nakon toga kao da je malo potonuo.