ZASLUŽIO JE!

Carlo Ancelotti u nekoliko riječi opisao veličinu Luke Modrića koji nastavlja oduševljavati svojim igrama: To je to!

16.03.2023 u 08:28

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su na Santiago Bernabeu pobijedili Liverpool sa 1-0 potvrdivši uvjerljivih 5-2 s Anfielda. Tako su Luka Modrić i suigrači ostali u igri za obranu naslova klupskog prvaka Europe.

U susretu s mnogo prilika na obje strane pogodak odluke zabio je Karim Benzema u 78. minuti na asistenciju Viniciusa Juniora.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić pružio je još jednu dojmljivu partiju, a u 82. minuti je zamijenjen uz ovacije Bernabeua.

Nakon utakmice trener Reala Carlo Ancelotti vrlo je jednostavno opisao veličinu kapetana Vatrenih:

'Mladi Camavinga je odigrao sjajno, jednostavno obožava igrati s Modrićem i Kroosom, osjeća se sigurno i ugodno. Dopustite mi da kažem jednu stvar. Modrić i Kroos ne igraju u prvom sastavu zbog svojih velikih karijera, oni su tu jer to zaslužuju. To je to. Pohvalio bih još i Nacha, bio je jako dobar, a Vinicius je u ovom trenutku najbolji igrač na svijetu'.