GOLIJADA I DRAMA

Bundesliga: Ivo Iličević zabio u pobjedi HSV-a

22.08.2015 u 21:43

Hrvatski nogometaš Ivo Iličević bio je strijelac za Hamburger SV u 2. kolu njemačkog prvenstva u 3:2 (1:2) domaćoj pobjedi protiv Stuttgarta

Iličević je odličnim utrčavanjem iz drugoga plana izbio sam pred vratara Stuttgarta Tytona i u 34. minuti poravnao na 1:1. No, prije i poslije njegova pogotka za goste je bio uspješan Daniel Ginczek (23, 42).

Ipak, u samoj završnici HSV je s dva gola stigao do preokreta. Prvoj je u 84. minuti Lasogga poravnao na 2:2 nakon je udarac Ivice Olića blokirao jedan obrambeni igrač gostiju, a lopta se odbila ravno pred Lasoggu, da bi veliko slavlje domaćima osigurao Djourou pogotkom u 89. minuti.

Iličević je odigrao svih 90 minuta za HSV, dok je Olić ušao u igru u 66. Ovo su HSV-u prvi bodovi u novoj sezoni, dok je Stuttgart i dalje bez osvojenog boda.