trijumf u singapuru

Bayern protiv Chelseaja napokon pokazao svoje pravo lice

25.07.2017 u 15:42

Nakon poraza od Arsenala i Milana Bayern je na azijskoj turneji napokon upisao pobjedu, u dvoboju International Champions Cupa protiv Chelsea u Singapuru ovog utorka, rezultatom 3:2

Njemačka javnost nije bila impresionirana prvim nastupima Bavaraca u predsezoni, posebno protiv Milana od kojeg su izgubili s uvjerljivih 4:0 u subotu.

No, Ancelottijeva momčad pokazala je neko drugo lice ovog utorka u Singpuru i upisala pobjedu protiv prvaka Engleske Chelseaja.

Dvoboj je odlučen u prvom poluvremenu u kojem je Bayern poveo 3:0 golovima Rafinhe i Müllera, a Chelsea je zatim smanjio preko Alonsa i Batshuayija, ali nije uspio izjednačiti.

Bayern - Chelsea 3:2 Autor: Youtube

Za Bayern je od prve minute zaigrao i James Rodriguez koji je bio vrlo aktivan u napadu, ali nije uspio zabiti pogodak.

Bayern i Chelsea svoje sljedeće utakmice igraju protiv milanskog Intera kojima završavaju azijsku turneju.