ZANIMLJIVO U NJEMAČKOJ

Bayern posrnuo, Kramarić i Hoffenheim lete visoko u Bundesligi!

04.02.2017 u 17:38

U 19. kolu Bundeslige nogometaši Bayerna nisu uspjeli pobijedili Schalke u Münchenu, dok je Hoffenheim visokom 4:0 pobjedom protiv Mainza došao do pozicije koja sljedeće sezone vodi u Ligu prvaka...

Ancelottijev Bayern dugo nije ispustio bodove, no ove subote konačno je doživio jedan kiks. Kod kuće protiv Schalkea bavarske zvijezde odigrale su tek 1:1 i tako dale šansu Leipzigu da eventualnim trijumfom u derbiju s Borussijom Dortmund dođe na samo bod zaostatka.

Golove su postigli Lewandowski za Bayern u 9. minuti te Naldo za goste u 13. minuti.

Hoffenheim s Andrejom Kramarićem od prve minute ostvario je važnu pobjedu protiv Mainza kojom se privremeno probio na treće mjesto i najavio kandidaturu za plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Kramarić je igrao do 69. minute, kada ga je zamijenio Adam Szalai koji je zatim zabio dva pogotka za domaćina.

Hoffenheim u stopu prati Hertha koja je golom Haraguchija svladala Ingolstadt, a u borbi za Ligu prvaka još su Köln, Borussia Dortmund te Kovačev Eintracht koji u nedjelju igra protiv optisanog Dramstadta...