DRAMA U KATALONIJI

Barca 'sa sirenom' protiv Celtica do 100. pobjede

23.10.2012 u 23:13

Hrabri Celtic je poveo u trećem kolu nogometne Lige prvaka na gostovanju kod Barcelone, ali katalonski stroj je u završnicama obaju poluvremena izborio tešku pobjedu i slavio s konačnih 2:1 (1:1)

Španjolski su viceprvaci sva tri boda osigurali tek u četvrtoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena, kada je Jordi Alba vrškom kopačke proslijedio ubacivanje Adriana u mrežu škotskih prvaka.

Izjednačujući su pogodak igrači Tita Vilanove također postigli u samoj završnici prvog dijela. Na dodavanje Xavija Hernandeza iz uklizavanja je zabio Andres Iniesta. Bio je to prvi pogodak koji je Iniesta zabio na dodavanje Xavija nakon dvije godine.

Gosti su vodili od 18. minute, kada ih je u vodstvo doveo Grk Giorgios Samaras, a preokretom je Barca izborila jubilarnu stotu pobjedu u Ligi prvaka.