• L.K.
  • Zadnja izmjena 03.07.2022 15:36
  • Objavljeno 03.07.2022 u 13:38
Hrvatska nije uspjela osvojiti broncu. Barakude su se mučile u napadu i prvi pogodak smo zabili tek u drugoj četvrtini. Grčka je bila bolja i zasluženo su na postolju

HRVATSKA: Popadić, Bašić, Žuvela, Vukičević, Harkov, Vrlić, Bukić, Bijač, Fatović, Krapić, Lazić, Marinić, Kragić, Burić

GRČKA: Tzortzatos, Vlachopoulos, Skoumpakis, Argyrpoulos, Gennidounias, Kakaris, Fountoulis, Kalegoropoulos, Dervisis, Papanastasiou, Nikolaidis, Gouvi

• +14
Vaterpolo, SP: Utakmica za treće mjesto između Hrvatske i Grčke Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanz/PIXSELL
  • 32’

Kraj utakmice, Grčka je osvojila brončanu medalju

• 32’

Vrlić je zabio počasni pogodak pred kraj utakmice

• 30’

Grčka je zabila pogodak koji bi mogao odlučiti pobjednika, Hrvatska gubi 9:6

• 29’

Hrvatska je imala igrača više u napadu, ali Burić nije uspio zabiti pogodak

• 27’

Barakude su se obranile i opet imaju priliku smanjiti prednost Grčke na -1, ali nismo uspjeli zabiti pogodak

• 27’

Kragić je pogotio vratnicu!

• 25’

Kragić je zabio pogodak na početku četvrte četvrtine, Hrvatska gubi 8:6

• 25’

Počela je zadnja četvrtina

• 24’

Kraj treće četvrtine

• 23’

Bašić je pucao ali nije uspio zabiti pogodak, ali zato je Kharkov bio siguran i smanjio je prednost Grčke na 8:5