POD DUNGOM STOPOSTOTNI

Austrijanci napravili Brazilcima što nisu Argentinci i Kolumbijci

18.11.2014 u 19:11

U prijateljskom susretu igranom u Beču nogometna reprezentacija Brazila je pobijedila Austriju 2-1 ostvarivši i šestu uzastopnu pobjedu otkako je 'Selecao' preuzeo Dunga.

Brazil je poveo golom Davida Luiza u 64. minuti, a u 76. minuti iz jedanaesterca je izjednačio Aleksandar Dragović. Pobjednički pogodak za goste zabio je Firmino u 84. minuti. Brazil nikada nije izgubio od Austrije, u devet međusobnih susreta ostvario je šest pobjeda i tri neodlučena ishoda.

Otkako je Dunga, nakon debakla na svjetskom prvenstvu naslijedio Luiz Felipa Scolarija, Brazil je ostvario šest pobjeda uz razliku pogodaka 14:1. Redom su padali Kolumbija (1:0), Ekvador (1:0), Argentina (2:0), Japan (4:0), Turska (4:0) i u utorak navečer Austrija (2:1). Od 14 golova Neymar je zabio čak sedam golova.