• I.D.
  • Zadnja izmjena 28.11.2018 23:04
  • Objavljeno 28.11.2018 u 20:33
Večeras su se igrače utakmice skupina A-D Lige prvaka. PSG je na domaćem terenu došao do bodova i osigurao si izvrsnu poziciju uoči zadnjeg kola. Tottenham je zakomplicirao skupinu B, dok je gotovo sve jasno u skupinama A i D...

PSG: Buffon; Kehrer, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat, Verratti, Marquinhos, Di Maria, Neymar, Cavani, Mbappe

Liverpool: Alisson, Gomez, Lovren, Van Dijk, Robertson, Milner, Henderson, Wijnaldum, Salah, Firmino, Mane

• +3
Liga prvaka: PSG - Liverpool Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Atletico Madrid - Monaco 2:0, BVB - Club Brugge 0:0, PSV - Barcelona 1:2, Tottenham - Inter 1:0, Napoli - Crvena Zvezda 3:1, Lokomotiv Moskva - Galatasaray 2:0, Porto - Schalke 3:1

• 90’

Sumirajmo. PSG je drugi u skupini, s bodom zaostatka za Napolijem, i u zadnjem kolu gostuje u Beogradu. Liverpool je treći, tri boda iza Napolija kojeg dočekuje u sljedećoj utakmici

• 90’

Kraj utakmice u Parizu

• 90’

Gol Porta. 3:1

• 90’

Utakmica je sada potpuno rastrgana, nema puno linija i organizirane igre, svi pokušavaju nešto stihijski. Liverpool doći do gola, PSG ako ne ugroziti gol onda barem uhrasti nešto vremena

• 90’

Sjajan potez Neymara, no Lovren je blokirao akciju. Neymar je tražio prekršaj, ali sudac nije ništa pokazao

• 90’

Sjajan slobodni udarac Neymara. Lopta je išla u donji desni kut, no Alisson brani

• 90’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 90’

Slobodan udarac za Liverpool iz opasne situacije... Shaqiri je išao na kombinaciju, a sudac je prekinuo akciju zbog prekršaja u napadu