PLAĆANJE U KRIPTOVALUTI

Šešir ispod kojeg se Melania Trump krila nakon Trumpove izvanbračne afere odlazi na aukciju; poznata je i početna cijena

  • Autor: N. Sa.
  • Zadnja izmjena 04.01.2022 20:52
  • Objavljeno 04.01.2022 u 20:52
tportal

Izvor: Profimedia / Autor: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Bivša prva dama Amerike, Melania Trump, najavila je kako će uskoro održati aukciju na kojoj će se naći i čuveni bijeli šešir kojeg je nosila 2018. godine, tijekom posjete francuskog predsjednika i njegove supruge, Emmanuela i Brigitte Macron, Bijeloj kući

U službenoj objavi, koju je medijima poslao njezin ured, Melania Trump najavila je aukciju na kojoj će se, osim čuvenog bijelog šešira, naći i akvarel francuskog umjetnika Marca-Antoinea Coulona kao i ekskluzivno digitalno umjetničko djelo. Kako su otkrili, dio prihoda ići će za inicijativu koja je dio programa Be Best, kojeg je osnovala Melania Trump tijekom boravka u Bijeloj kući, no isto tako nije jasno koliki je postotak u pitanju.

U središtu aukcije biti će upravo bijeli šešir, koju je po njezinoj zamisli napravio njezin osobni stilist Hervé Pierre, a koji je ona naknadno potpisala. Taj šešir savršeno je pristajao uz bijelo odijelo iz kolekcije Michaela Korsa, kojeg je nosila prilikom dnevnog susreta s bračnim parom Macron.

  • +6
  • +3

Melania Trump

Izvor: Profimedia / Autor: PAT BENIC / UPI / Profimedia

Inače, upravo posjet francuskog predsjednika i njegove supruge bio je ujedno i prvi službeni posjet nekog svjetskog čelnika, a održao se u travnju 2018. godine, samo nekoliko tjedana nakon što su mediji otkrili Trumpove izvanbračne avanture. Upravo zbog cijele situacije Melania Trump je bila u središtu pozornosti te su mediji pomno pratili svaki njezin korak u prvom javnom nastupu nakon cijele afere.

Početna cijena za sva tri predmeta iznosit će 250 tisuća dolara, a ponude će biti prihvaćene samo putem SOL-a, oblika kriptovalute.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!