Goran Višnjić mnoge je svojim novim lookom na proslavi rođendana glumca i voditelja Tarika Filipovića potpuno iznenadio
Goran Višnjić (53) koji je izgradio glumačku karijeru i izvan Hrvatske, ima novi imidž!
Na slici koju je objavila Tarikova supruga Lejla Filipović, gotovo je neprepoznatljiv jer njegova prepoznatljiva tamna kosa sad je potpuno sijeda.
Sa širokim osmijehom na licu Lejla je na svom Instagramu objavila simpatičnu fotografiju koju je nazvala 'Dva Gorana' na kojoj je pozirala s glumcima Goranom Navojcem i Goranom Višnjićem.
Iako je često mijenjao frizuru za uloge, izvan kamera je dugo ostajao tamnosmeđoj kosi. Ova promjena sve je iznenadila jer je na svojoj zadnjoj objavi iz veljače nosio šiltericu.
Novi look
Inače, obitelj više ne živi u Los Angelesu, gdje je godinama bio njihov dom već u Velikoj Britaniji - Cornwallu.
Gumac, inače rođeni Šibenčanin, slavu je stekao kao dr. Luka Kovač u seriji Hitna služba, a zatim je ostvario brojne uloge u filmovima i TV serijama. Oženjen je Evom od 1999., s kojom ima troje djece: sinove Tina i Viga Lea i kćer Sofiju Vivien
Inače, iz ranije veze s Mirelom Rupić ima kćer Lanu Lourdes, aktualnu Kraljicu Hrvatske koja se natječe za Kraljicu Svijeta.
Nakon pobjede na izboru Lana je pred kamerama In magazina govorila o svojim roditeljima. 'Nažalost nije mogao biti večeras jer ipak ima obaveze i život nas odvede u drugim smjerovima da smo nekad zauzeti, ali on je vrlo ponosan na mene', rekla je.
Goran i Lana u dobrim su odnosima. 'Koliko stignemo smo skupa', rekla je tad nova Kraljica Hrvatske.