Gledatelji je obožavaju u kvizovima, a sada je lovkinja Morana Zibar otkrila nježnu stranu, govorila je o kćeri Katji, najšarmantnijem lovcu damama i svom malom, slatkom grijehu kojem teško odolijeva.
Morana Zibar je u razgovoru za Gloriu ispričala kako bi najradije organizirala čak dvije svoje 'čajanke iz snova': jednu u društvu komičara i voditelja Conana O’Briena, a drugu s globalnom pop senzacijom Taylor Swift.
Ljubavni status lovca
Na pitanje što je prolaznici na ulici najčešće znaju pitati rekla je da su to pitanja najčešće vezana uz 'popuštanje' natjecateljima kviza kojima onda kaže 'da je to igra i da to ne trebaju pretjerano ozbiljno shvaćati'. Rekla je i da mnoge dame često zanima je li lovac Mladen Vukorepa zauzet. Otkrila je pritom, da - nije. Putovanja koja su joj obilježila život su ono u Egipat te Vijetnam i Kambodža.
Njezin fetiš
Kad je riječ o najneobičnijim jelima koje je probala, ispričala je da su prženi kukci danas već postali gotovo uobičajena stvar na tanjuru i da više nikoga posebno ne iznenađuju no da je nedavno kušala kravlje vime, koje joj se učinilo žilavim i spužvastim pa kaže da ga nikome ne bi preporučila. Nikad ne bi pojela neku ugroženu vrstu (prstaci, peraja morskog psa...).
>> Morana Zibar javila se iz Turske: 'Baš me briga ako sam ogrezla duboko u masovni turizam' <<
Otkrila je i poneki detalj vezan uz kćer Katju i je li je zarazila sa kvizaškim svijetom. 'Nisam, izložena je tome, ali ima svoje interese. Naravno, ono što mama radi je dosadno pa ima odmak prema tome. Sve u svoje vrijeme. Doći će to na svoje, ništa ne forsiram', rekla je Zibar za Gloriu. Kad je riječ o odgoju tinejdžerice, najveći izazovi su joj društvene mreže i scrolanje, a priznala je i da ponekad krišom 'ukrade' nešto slatko iz Katjine ladice sa slatkišima kad joj padne šećer.