Simonine ideje o mužnji ovaca farmerice su popratile zoofilskim dosjetkama
Kako jutarnje šminkanje naših farmerica manekenki nikada ne traje manje od pola sata, to im vrijeme omogućuje da pričaju i pričaju. I inače u takvim trenucima imamo prilike čuti svakojake mudrosti, ali današnja nadmašuje sve.
Simona je, dakle, naumila pomusti ovce kako bi farmeri dobili malo ovčjeg mlijeka, a možda od njega napravili i sir. To nije moglo proći bez zadirkivanja, pa su farmerice svoju Simonicu zezale na račun frizure zbog koje podsjeća na ovčicu. Kako im je seks neprestano na pameti, šala je krenula u tom smjeru. Đinge đinge farmerski je naziv za parenje, a Marija Štrajh smatra da bi ovan u toru Simonicu mogao zamijeniti za ovčicu.
Ivana je nastavila sa šalom rekavši da bi Simona mogla i zatrudnjeti, na što joj je ova rekla: 'Nemojte više o trudnoći!' Cure su joj naglasile da su se s njom samo zezale jer joj je lice krasio 'blagoteleći' pogled.
Pogledajte video: