Millenium Jump u Zadru, manifestaciju koja se održava četvrtu godinu zaredom, otvorio je pjevač Tony Cetinski. Više od tisuću i pol sudionika skočilo je u more i time poslalo poruku mira, veselja i pozitivne energije, u čemu je sudjelovao i Marko Tolja
Na četvrtom Millenuim Jumpu uzduž zadarske rive skupio se popriličan broj dobro raspoloženih skakača,
unatoč lošem vremenu.
Zajedničkim skokom u more preko tisuću i pol skakača poslalo je cijelome svijetu poruku mira, veselja i pozitivne energije.
Ovogodišnju manifestaciju otvorio je pjevač Tony Cetinski koji je skakačima dao znak za skok. Među njima bio je i mladi pjevač Marko Tolja koji je uživao u dobroj atmosferi, a djevojke su sigurno uživale u pogledu na njega u mokroj bijeloj majici.