Zara donosi modni hit za sve ljubiteljice vintage stila – jaknu koja se može nositi na dvije strane i koja vješto spaja nostalgični šarm i suvremeni dizajn, uz pristupačnu cijenu
Vintage estetika ponovno je u modi. Komadi koji izgledaju kao da su već nošeni privlače pažnju , a sve više se cijene odjevni predmeti koji izgledaju kao da imaju svoju priču, iako su tek izašli iz radionice. Klasični krojevi, tkanine s karakterom i boje koje podsjećaju na prošla desetljeća ponovno dominiraju modom. Ono što je autentično, ili barem izgleda autentično, preuzima primat nad prolaznim trendovima, a ono što je nekoć smatrano starinskim danas je simbol stila.
Sve češće trgovine lansiraju komade koji bi se mogli savršeno uklopiti u pariške vintage butike ili male talijanske trgovine s drvenim policama i mirisom prošlih vremena. Komadi spajaju nostalgiju i suvremenost s prirodnim šarmom, kao da su oduvijek postojali. Među takvim otkrićima nalazi se i najnoviji hit iz Zare.
Jakna iz Zare
Radi se o dvostruko reverzibilnoj jakni u efektu kože, u čokoladno smeđoj boji. Model ima ovratnik s reverom, duge rukave i prednje džepove s dvostrukim šavom. Tkanina kombinira imitaciju krzna i brušene kože, što ovom komadu daje jedinstveni izgled.
Ova jakna, koja izgleda kao da je iz pariške vintage trgovine, dostupna je po cijeni od 69,95 eura, a prema svemu sudeći, riječ je o komadu koji će zasigurno postati zvijezda modnih ormara u 2026. godini.