Prije petnaest godina džambo-plakati s njenim golišavim slikama u 'čarobnom' grudnjaku oduzimali su dah i zaustavljali promet, no danas je od zamamnim oblina ostalo vrlo malo
Eva Herzigova snimljena je na plaži u Francuskoj gdje se odmara sa svojim dečkom, talijanskim multimilijarderom Gregorijem Marsiajem.
Nekada vrlo seksipilna manekenka iznenadila je svojom vrlo tankom koščatom figurom. Ženstvene obline sasvim su se istopile, a u prvi plan su iskočile kosti koje se jasno naziru ispod kože. Grudi koje su je proslavile zahvaljujući push-up grudnjaku Wonderbra sada jedva da ispunjavaju maljušne trokutiće bikinija.
Ovo nije prvi put da je 36-godišnja Eva tako drastično smršavila. Prije šest godina morala se braniti od kritika da je pretjerala s mršavošću te da ima anoreksiju i da uzima tablete za mršavljenje. Tada je tvrdila da se jednostavno zapustila i da ne brine dovoljno o sebi.
'Nikada nisam uzimala nikakve lijekove jer sam vidjela kako loše utječu na ljude', kazala je.
Eva Herzigova, čije se bogatstvo procjenjuje na oko 10 milijuna funti, povukla se s modnih pista, no i dalje povremeno radi editorijale za vrhunske dizajnere poput Louisa Vuittona i Marc Jacobsa.