LUŽAN BIŠKUPEČKI

Žena nestala u šumi: Tražili je i uz pomoć drona, no bez uspjeha

27.12.2025 u 09:54

Bionic
Reading

76-godišnja Nada Kaniški napustila je u petak oko 11 sati obiteljsku kuću u okolici Varaždina te joj se gubi svaki trag. Policija moli za pomoć

Kako je navedeno na stranici Nestali.hr, tijekom jutarnjih sati udaljila se iz kuće te je oko 11 sati viđena kako izlazi iz šume u Lužanu Biškupečkom, nakon čega joj se gubi trag.

Po zaprimljenoj prijavi, policija je provela potragu u kojoj je sudjelovalo 15 policajaca, 30 vatrogasaca, 20 pripadnika HGSS-a, 20-ak mještana i članova obitelji, a u traganje je uključen i pas tragač, uz korištenje drona, no ista za sad nije pronađena.

U trenutku nestanka žena je na sebi imala smeđu jaknu, crne hlače i zelenu zimsku kapu, a bila je obuvena u kroksice.

'Pozivamo građane da ukoliko imaju korisne informacije o nestaloj, isto dojave na broj telefona 192 ili 042/372-403', zaključuje policija.