Ova neuništiva američka glumica, manekenka i modna dizajnerica ove je godine bila jako zaposlena na Dan nezavisnosti, pa je proslavu odlučila održati s dva mjeseca zakašnjenja
'Svi me zezaju da je 4.7. odavno prošao, no mene to ne interesira!', egzaltirano nam je priopćila Phoebe. 'Zašto se veličanstvenost američke nacije mora slaviti samo u srpnju? Ja sam ponosna Amerikanka i ne sramim se to pokazati svijetu!', ciknula je oduševljeno.
No, Phoebe Price ima jedan mali problem. Na Dan nezavisnosti svi Amerikanci maste brk pečenom puricom, a ona je vegetarijanka. Dovitljivo je ona doskočila tom problemu – našla je azijski supermarket koji prodaje puricu napravljenu od tofua (popularno zvanu 'tofurkey').
Phoebinoj sreći nema kraja. Em slavi postojanje američke nacije, em je u bikiniju, em je lijepo vrijeme, em jede puricu koja je napravljena od soje. Pa to je naprosto veličanstveno!