NORVEŽANI GLUME IRCE

Hrvatska na zadnjem ispitu uoči Eura

02.06.2012 u 18:51

Hrvatska nogometna reprezentacija u Oslu igra posljednju pripremnu utakmicu uoči odlska na Euro u Poljsku

Norveška - Hrvatska 1:1

92' - lopta se nakon kornera odbijala od glava igrača. Vida ju je usmjerio prema gola, a Elyounoussi potvrdio za zasluženi remi Norveške
92' - GOL: Norveška je u zadnoj minuti izjednačila
90' - Pletikosa izlaskom prevenira opasnost
88' - završni juriši Norveške za sada su pod kontrolom
84' - Srna iz slobodnjaka nebu pod oblake
79' - Srna je naciljao dobar ubačaj, a Eduardo glavom pogađa za vodstvo
79' - GOL: Eduardo je probio led u Oslu
72' - Pletikosa sigurno hvala zalutali centaršut s lijeve
71' - oziljeđenog (čini se lakše) Olića mijenja Ivo Iličević
68' - tri bezopasna udarca Norveške u jednoj akciji. Gdje je blok?
63' - Eduardo i Kranjčar mijenjaju Mandužića i Perišića
60' - Perićić na 16 pokušava proći Riisea, nije prošao
56' - Pranjić idealno dodaje - protivniku, ali Huseklepp sam pred Stipom prebacuje gol
51' - Norvežani sve otvorenije kreću prema Pletikosi
46' - Mandžukić gromovito gađa rašlje, Norvežanin sjajno brani
46' - Olić, Pranjić i Vukojević mijenjaju Jelavića, Strinića i Dujmovića

ODMOR, željno očekujemo promjene u našoj selekciji
45+1' - Perišić ubacuje Jelaviću koji za malo promašuje glavom. Bilo je vrlo izgledno
45' - Braaten dodobiva žuti karton zbog pada pored Šimunića
43' - približava se kraju očajno poluvrijeme hrvatske reprezentacije
37' - Riise pogađa u ruku Rakitića (malo izvan 16 metara), sudac opet ne svira ništa
34' - Norvežani sjajno 'izvezli' po lijevoj strani, Pletikosa 'noktima' skida zicer Henriksenu
32' - Norvežani bezopasni iz skraćenog kornera
27' - Hangeland iz peterca glavom izbija nasumični Strinićev ubačaj
20' - Vida je loptu zaustavio rukom, domaćini su oštećeni za kazneni udarac
20' - Braaten je bio sam na rubu peterca, no dok se okrenuo Vida je već uklizao u blok
18' - Norvežani vrebaju u bloku, za sada im pariramo brzinom kada se otvore
15' - Perišić daje Jelaviću koji s ruba peterca, okrenut leđima, ne uspijeva dobro pucati
13' - Lund ptolazi Strinića, ali naš bek ispravlja grešku
8' - veći posjed još nam nije donio ništa kraj pokretljivih domaćina
4' - Jensen je bolno koljenom prizemljio Srnu koji nastavlja šepajući
3' - Vida elegantno zaustavlja prodor po lijevoj strani
1' - Henriksen puca već nakon pet sekundi, preko Pletikosinog gola

U oba dosadašnja ogleda Hrvatska je slavila rezultatom 2:1
Bilić je na tribinama ostavio bolesnog Luku Modrića, te lakše ozlijeđenog Vedrana Ćorluku

Hrvatska
: Pletikosa - Vida, Schildenfeld, Šimunić, Strinić - Srna, Dujmović, Rakitić, Perišić - Jelavić, mandžukić
Utakmica u Norveškoj počinje u idealnim vremenskim uvjetima, te bez posebno velikog broja navijača.